Adresas: 
Dainų g. 11, Šiauliai
Tel.: 41-553042

El. paštas: 
info@darzelis.lt
Internetinė svetainė: 
http://www.darzelis.lt/

Priklausomybė: 
Savivaldybės
Įstaigos tipas: 
Ikimokyklinio ugdymo mokykla

Mokymo kalbos: 
lietuvių
Mokymo formos: 
Dieninė

Savivaldybė:
Šiaulių apskr. Šiaulių m. sav.
Ugdymo programos

Vaikai ugdomi pagal penkias kompetencijas: pažinimo kompetenciją, socialinę kompetekciją, komunikavimo kompetenciją, meninę kompetenciją ir sveikatos saugojimo kompetenciją. Kompetencijų centruose sukauptos įvairios ugdymo priemonės, kurios skatina vaiką veikti, eksperimentuoti, tyrinėti. Atsižvelgiant į individualias vaiko ypatybes, vaikų veikla individualizuojama, keičiama, derinant akltyvią ir pasyvią veiklą grupėje ir lauke. Darželyje vaikų ugdymas siejamas su sveikos stiprinimo bei aplinkosaugos švietimo nuostatomis.

Ugdymo tikslams bei uždaviniams realizuoti vadovaujamasi pačių pedagogių kurta programa: „Augu sveikas“, sveikatos stiprinimo programa „Sveikuoliai" bei „Bendraja priešmokyklinio ugdymo ir ugdymo(si) programa". Darželyje vaikai gali mėgautis baseinu, atskirais miegamaisiais ir žaidimų kambariais, sporto bei muzikos salėmis, etnografine svetaine.

 

Lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ priešmokyklinėse grupėse Jūsų vaikučius maloniai sutinka ir ugdo patyrusios, kūrybingos priešmokyklinio ugdymo pedagogės Indrė, Jolanta, Gintarė Stefa-Valerija. Šios pedagogės padeda vaikams įveikti sunkumus ir iškilusias problemas. Jaukiose grupėse priešmokyklinukams sudarytos sąlygos žaidimams ir įvairiai veiklai pagal vaikų poreikius ir interesus. Didaktinės priemonės vaikų ugdymą daro žaismingą ir įdomų.